Başkanın Mesajı

24
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Çocuklarımızı şefkatiyle kucaklayıp, gelişimlerinde, benliklerini bulmalarında, yarınlara hazırlanmalarında sonsuz emek harcayan siz değerli öğretmenlerimiz; üzerimizdeki hakkınızı anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır.

Ülkemizi, insanımızı aydınlık bir geleceğe taşımak gibi yüksek ideallere sahip, güç şartlar altında Anadolu'nun her köşesinde görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan, özveri, sabır, emekle çocuklarımızın geleceklerini şekillendiren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

[Devamını oku...]

10
10 KASIM MESAJI

Herkes ölür, kimi toprağa kimi yüreğe gömülür. Atatürk gibi insanlar bir nesil için doğmadıkları gibi belli bir devre için de doğmazlar. Onlar önderlikleri ile yüzyıllarca milletlerin tarihinde hüküm sürecek liderlerdir.

 

 

İstiklal Savaşımızın Önderi ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yüreklerimize gömülüşünün 78. yıldönümünde sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyor, Büyük Atatürk’ün yüksek hatırası önünde saygıyla eğiliyorum.

[Devamını oku...]

28
CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Cumhuriyetimizin 93. yıldönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutlamanın onuru ve heyecanını yaşıyoruz

 

Cumhuriyetimizin 93 yıllık tarihi, aziz milletimizin bütün zorluklar ve engellemeler karşısında ortaya koyduğu mücadele azmi, güçlü irade ve kararlılık örneği ile dolu aynı zamanda bütün mazlumların ve mağdurların bir umut ve ilham kaynağı özelliği taşıyan, yeniden var olma ve dirilişimizin sembolüdür.

 

Bu anlamlı günde başta Atatürk olmak üzere, cumhuriyetimizin tüm kurucularını ve istiklal mücadelemizin kahramanlarını, bütün şehit ve gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyor, tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

[Devamını oku...]

09
BAŞKANIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Mübarek Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın büyük mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

 

Bayramlar; toplumun manevi bir zenginliği olup, birlik ve beraberliği perçinleyen, insani vasıfları ön plana çıkaran, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının en yükseğe çıktığı çok özel ve kutsal günlerdir.

 

Toplumumuzda önemli bir yeri olan bu mübarek günlerin bizlere hatırlattığı en önemli unsur; hoşgörü, kardeşlik ve sevgi gibi duygularının yaşanabilmesine vesile olmasıdır.

 

Bu bayramın başta Ülkemize ve şehrimize, İslam âlemine ve tüm Dünyaya huzur ve barış getirmesini diliyorum.

  

Bu vesile ile üyelerimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.

[Devamını oku...]

29
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MİLLETİMİZE KUTLU OLSUN

Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde kazanılan büyük Zafer'in 94'üncü yıldönümünü, Türk Milleti olarak bugün aynı heyecan ve ruhla kutluyoruz.

 
30 Ağustos 1922'de kazanılan bu Büyük Zafer Atatürk’ün önderliğinde  milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı, kahraman ecdadımızın cesaret ve fedakarlığı sayesinde kazanılmıştır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her daim canlı kalacak ve yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.
 
Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten duygularım kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum.

[Devamını oku...]

18
KİTSO BAŞKANI ÖNDEŞ: HER TÜRLÜ DARBE GİRİŞİMİNİN KARŞISINDAYIZ VE DEMOKRASİMİZİ SAVUNUYORUZ

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Erdal ÖNDEŞ yapılan darbe girişimi ile ilgili bir açıklama yaptı.

 

 

Yaptığı açıklamada ÖNDEŞ: “Ülkemize ve milletimize karşı girişilen bu darbe girişimini tanımıyoruz! Milletimizin iradesine ve demokrasimize vurulmuş bu hançeri kabul etmiyoruz. Halkın iradesiyle seçilmiş meşru hükümete karşı girişilen bu kanunsuz kalkışmanın karşısındayız. Türk milleti olarak her türlü darbe girişiminin karşısında olmalı, demokrasimizi savunmalıyız. Türk iş dünyası olarak devletimizin ve milletimizin yanındayız. Demokrasiden yanayız.” Dedi.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 7İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  İleri   Son