Başkanın Mesajı

09

Büyük önder ATATÜRK’ ün getirdiği yeniliklere uyguladığı ilke ve inkılâplarına ve bize ışık tutan fikirlerine bu gün her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğuna inanıyorum.

[Devamını oku...]

28

   Sonsuza dek yaşatma azminde olduğumuz Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91.Yılı vesilesi ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet, şükran ve saygıyla anıyor, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası mensubu üyelerimizin, Kilis’ li hemşerilerimin ve Büyük Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

[Devamını oku...]

02

Bayramlar berekettir… Bayramlar umuttur…

 

Dostluğu, sevgiyi, geleceği, hüzünlerimizi ve acılarımızı paylaştığımız;

 

Kardeşlik ve dostluğu pekiştirdiğimiz;

...

 

[Devamını oku...]

30

 Yurtta ve dünyada daima barıştan yana olan Yüce Milletimiz, bağımsızlığına ve vatanına göz dikildiğinde,  en zor şartlarda bile tek yürek olarak savaş meydanında ne büyük mücadele verebileceğini dosta ve düşmana 30 Ağustos 1922’ de bir kez daha göstermiştir.

[Devamını oku...]

25

Yaşadığımız coğrafyayı bizlere ilelebet vatan yapan Mercidabık Zaferi’nin 498. yıldönümünü kutluyor, şanlı tarihimize bir altın sayfa ekleyerek bu zaferi bizlere armağan eden başta büyük Hükümdar Yavuz Sultan Selim Han olmak üzere tüm ecdadımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

[Devamını oku...]

25

  Değerli Hemşehrilerim ve Kilis Ticaret ve Sanayi Odasının vefakar üyeleri; Geleneklerin yaşatıldığı, dostlukların pekiştiği, toplumsal dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı müstesna günlerden olan bir bayramı daha birlik ve beraberlik içerisinde karşılamanın sevincini yaşıyoruz.

[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 7İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  İleri   Son