Başkanın Mesajı

14

“Manisa’ ya bağlı Soma İlçesindeki maden işletmesinde 13.05.2014 tarihinde meydana gelen felaket hepimizi büyük üzüntüye sevk etmiştir.

 

Ülkemizi yasa boğan bu acı haber hepimizin yüreğine ateş düşürmüş cisimlerimizi olmasa da yüreklerimizi Soma’ ya götürmüştür.

 

Söylenecek sözün bulunmasında aciz kaldığımız bu felaket sonucunda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, ailelerine sabır diliyorum

 

Tüm milletimizin başı sağ olsun.”

[Devamını oku...]

26
 Hızlı bir değişim süreci geçiren ülkemizde, vatandaşlarımıza götürülecek olan tüm kamu hizmetlerinin, en seri ve etkin bir şekilde götürülebilme...

[Devamını oku...]

17
Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan basınımızın özveri ile çalışan değerli gazetecilerİ, toplumun gözü, kulağı ve sesi olarak doğru, ilkeli ve tarafs...

[Devamını oku...]

10
KİTSO BAŞKANI MEHMET ERDAL ÖNDEŞ’İN YENİ YIL MESAJI

Her yeni yıl, her yeni dönem, başlangıçlar ve umutlar içerir. Yeni yıldan hepimizin beklentileri var.
2014 yılının Ülkemiz için kardeşlik, dostluk, birlik ve huzur; Dünyamız için barış getirmesini diliyorum.
Bu güne kadar Ülke olarak başardıklarımıza yenilerini eklememiz gerekiyor. Daha iyisine ulaşmak için çalışmalıyız. Ne kadar çok çalışırsak, üretirsek, o kadar mutlu ve huzurlu olacağımıza gönülden inanıyorum. 
Sevgi ve kardeşlik duyguları ile Kilis Ticaret ve Sanayi Odası camiası adına tüm üye ve hemşerilerimizin ve  herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.
 

[Devamını oku...]

09
YENİ YILDA YENİ WEB SİTESİ HİZMETİNİZDE

Başarı ile geçirdiğimiz 2013 yılını geride bırakarak, yine başarı dolu geçmesini temenni ettiğimiz 2014 yılına girmiş bulunmaktayız.

[Devamını oku...]

12
KİLİS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİN KAMULAŞTIRMA BEDELİ İÇİN BEKLEDİĞİ PARA GELİYOR

Mevcut 90 ha olan Kilis Organize Sanayi Bölgemizde tüm parsellerin tahsis edilmesi ve hiç boş yer kalmamış olması nedeni ile uzun süredir devam eden genişletme çalışmalarında sona gelindi.

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 7İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  İleri   Son