Haberler

Entries for Ocak 2014

23
KİTSO BAŞKANI ÖNDEŞ:  KİLİS POLATELİ ŞAHİNBEY TEKSTİL İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÇALIŞMALARI HİÇ DURMADAN DEVAM EDİYOR

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Erdal ÖNDEŞ Kilis Polateli Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları ile ilgili bir açıklama yaptı. Kurulacak Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili yatırımcıların bilgilendirilmesi amacıyla yapılan açıklama da aşağıdaki görüşlere yer verildi.

[Devamını oku...]

17
 Bilindiği üzere 6102 sayılı (Yeni) Türk Ticaret Kanununun 39.Maddesi gereği her tacir 01.01.2014 tarihinden itibaren işletmesi ile ilgili olarak...

[Devamını oku...]

13
TOBB BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU: ŞİRKETLERİMİZİN VE İŞ ADAMLARIMIZIN İTİBARLARI YIPRATILMAMALI"

Türk özel sektörünün son günlerde yaşanan gelişmeleri yakından takip ettiğini belirten TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Ülkemizin değerleri olan şirketlerimiz ve iş adamlarımızın itibarları kolayca yıpratılmamalı. Tartışmaların da anayasal hukuk devleti normları içinde kalmasına özen göstermeliyiz” dedi.

[Devamını oku...]

13
GIDA HİJYEN EĞİTİMİ YÖNETMELİĞİNİN KAPSADIĞI İŞ KOLLARI

Hijyen Eğitimi Yönetmeliği’ nin uygulanması ile ilgili olarak gıda üretimi yapan firmaların bilgilendirilmesi amacı ile bir açıklama yapılması gereği duyulmuştur.

[Devamını oku...]

13
KİTSO BAŞKANI MEHMET ERDAL ÖNDEŞ: GAZETECİLER DOĞRU, İLKELİ VE TARAFSIZ HABERLERİ İLE  KARANLIKLARIN IŞIĞA AÇILAN PENCERELERİDİR

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erdal ÖNDEŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında “Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan basınımızın özveri ile çalışan değerli gazetecileri, toplumun gözü, kulağı ve sesi olarak doğru, ilkeli ve tarafsız haberleri ile topluma ışık tutmaya özveri ile devam etmektedir” dedi.

[Devamını oku...]

13
Cumhurbaşkanı Gül, çeşitli temas ve incelemeler gerçekleştirmek üzere Kilis’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Gül, çeşitli temas ve incelemeler gerçekleştirmek üzere Kilis’e bir ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Kilis Valiliği’ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Gül ve Bayan Gül’ü, valilik önünde vatandaşlar yoğun sevgi ve ilgiyle karşıladı. Burada vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Gül, “Nüfusunuz kadar Suriyeli kardeşinizi misafir ediyorsunuz; bu çok asil bir davranıştır ve tarih bunu muhakkak yazacaktır” dedi.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son