Haberler

Entries for Ekim 2014

28
BAŞKANIMIZ İKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Başkanımız Mehmet Erdal ÖNDEŞ’ in de katıldığı İpekyolu Kalkınma Ajansı Ekim ayı olağan Yönetim Kurulu toplantısı Gaziantep’te, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş başkanlığında toplandı.

[Devamını oku...]

16
BAŞKANIMIZ TOBB İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

Oda Başkanımız Mehmet Erdal Öndeş, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’ nun da katıldığı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen ve STK temsilcileri ile TOBB’un yerel teşkilatlarının da katıldığı istişare toplantısına katıldı.

[Devamını oku...]

15
KİTSO’DA TORBA KONUNU ANLATILDI

Bilindiği üzere kamuoyunda Torba Kanunu olarak anılan 6552 Sayılı Kanun 11 Eylül 2014 tarihi itibari ile yürürlüğe girmiştir. Söz konusu Kanunla vergi mevzuatı açısından üyelerimizi doğrudan ilgilendiren konular hususunda bilgi verildi.

[Devamını oku...]

10
Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu 3. Toplantısı Antakya' da yapıldı

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) öncülüğünde Adıyaman, Antakya, Kahramanmaraş, Kilis, Osmaniye, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odaları’nın bir araya gelerek oluşturduğu “Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu” üçüncü toplantısını Hatay’da gerçekleştirdi. Toplantıda platform üyesi Odalar kuraklıkla ilgili farkındalık yaratmak için “Kuraklık Eylem Planında” birleşti.

[Devamını oku...]