Haberler

Entries for Şubat 2016

22
VERGİ HAFTASI DOLAYISIYLA İL DEFTERDARLIĞINDAN KİTSO’YA ZİYARET

Bilindiği üzere Kamuoyunda Vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası “Vergi Haftası” olarak kutlanmaktadır.

 

Bu yıl 27’incisi kutlanan Vergi haftası etkinlikleri kapsamında, Defterdar Zekeriya KELEŞ, Vergi Dairesi Müdürü Cemal ŞENGÜL, Gelir Müdür Vekili Tahir ÖZYAZICIOĞLU, Personel Müdür Vekili Nesrin DÜZGÜN ve beraberlerindeki heyet Odamıza ziyarette bulundular.

 

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Erdal ÖNDEŞ Nazik ziyaretlerinden dolayı Defterdar Zekeriya KELEŞ’ e ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, “Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır. Vergi, güvenlik , eğitim , sosyal hizmetler, sağlık ve belediye hizmetleri gibi konularda ortak yaşama giderlerini karşılamak, huzur ve güven içerisinde bir milletin devlet güvencesi altında yaşamasını sağlamak için bir görev ve zorunluluktur." Dedi.

[Devamını oku...]

19
TERÖRÜ LANETLİYORUZ

 Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erdal ÖNDEŞ, Ankara’da meydana gelen terör saldırısı üzerine bir mesaj yayınlayarak, saldırıyı şiddetle kınadıklarını ve lanetlediklerini ifade etti.

KİTSO Başkanı ÖNDEŞ mesajında şu ifadelerde yer verdi: “Ankara’nın göbeğinde meydana gelen hain saldırı tüm Türkiye’nin olduğu gibi bizimde yüreğimizi yakmıştır. Yapılan saldırı Ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef almıştır. Üzüntümüzü ifade edecek kelimeler bulmakta zorlanıyorum. Terörün her türlüsünü lanetliyorum. Bu saldırılar karşısında, Türk milletinin birlik ve beraberliğini koruyarak terörün karanlık yüzüne prim vermeyecektir.”
ÖNDEŞ, hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dilediğini belirterek, “Terör sonucu hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.

[Devamını oku...]