Haberler

Entries for Nisan 2014

24
MOĞOLİSTAN İLE VİZE MUAFİYETİ
Türkiye Cumhuriyeti ile Moğolistan Hükümeti arasında vatandaşlarının karşılıklı seyahatine ilişkin anlaşmanın onaylanmasına dair karar 06.03.2014 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanmıştır.Buna göre karşılıkı seyahatlerin  kolaylaştırılması amacı ile uygulamaya konulan  vize muafiyeti 11.04.2014 tarihinde başladı. 
 

[Devamını oku...]

24
Kaybettiğiniz veya çaldırdığınız kimlik belgeleri kullanılarak adınıza şirket kurulmasını veya faaliyette olan bir şirkette temsilci olarak atanmanızı...

[Devamını oku...]

24
MALİYE BAKANLIĞI VATANDAŞ MEMNUNİYETİNİ ÖLÇMEK İÇİN ANKET DÜZENLİYOR

Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, Defterdarlıklardan hizmet alan vatandaşların memnuniyetini ölçmek amacıyla “Vatandaş Memnuniyet Anketi” düzenliyor. 

Bu anket sonucunda Defterdarlık merkez birimlerinde ve ilçe müdürlüklerinde sunulan hizmetlerdeki memnuniyeti belirlemek ve kaliteli hizmet sunumuna esas olmak üzere çözüm odaklı öneriler geliştirilmesi hedeflenmektedir.   

[Devamını oku...]

17
ODAMIZIN DÜZENLEDİĞİ GİRİŞİMCİLİK KURS BAŞVURULARI
Girişimcilik Kursu Kursiyer Kriterleri 
 
1- Kursa başvurabilmek için iş kura kayıtlı olmak.
2- Daha önce girişimcilik eğitimine katılmamış olmak.
3- Altı ay öncesine kadar işkurun kursuna veya başka bir programına katılmamış olmak.
4- En az ilköğretim mezunu olmak (1995 yılı öncesi ilkokul mezunları kabul edilecek).
5- 18 yaşını tamamlamış olmak.
6- Kursa başvurular 08.04.2014 - 25.04.2014 tarihleri arasında işkurda danışmanlık hizmetlerinden     faydalanılarak danışmanın uygun görmesi sonucu form doldurularak işkur portalı üzerinden             başvuru yapılacaktır. 28.04.2014 saat 09:30 da Kilis Ticaret ve Sanayi Odasında kurs başvurusu       kabul edilenler mülakata alınacaktır. mülakata katılmayanlar başvuru yapsa dahi kursa alınmayacaklardır.

[Devamını oku...]

08
SGK İl Müdürü Feyzullah BAYINDIRLI’ ya Plaket Verildi

Yaklaşık 7 yıldır İlimizde SGK İl Müdürü olarak hizmet veren Feyzullah BAYINDIRLI Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak Ankara’ ya tayin edildi.

[Devamını oku...]