Haberler

Üretim Süreçlerinde Kaynak Verimliliği Eğitimi

  • 07.07.2020
  • kilistso

Sayın Üyemiz,

Üretim Süreçlerinde Kaynak Verimliliği Eğitimine Davetlisiniz

İpekyolu Kalkınma Ajansı, TRC1 Bölgesi (Gaziantep, Adıyaman, Kilis) sanayinin sürdürülebilirliğinin sağlanmasına yönelik etkin ve verimli kaynak kullanımının temin edilmesi hedefiyle “Üretim Süreçlerinde Kaynak Verimliliği Eğitimi” düzenleyecektir. Eğitim, içinde bulunulan salgın süreci sebebiyle webinar etkinliği şeklinde sunulacaktır.
Eğitim 9 Temmuz 2020 Perşembe günü 09:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Katılımcıların 8 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar aşağıdaki linkte yer alan elektronik kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. Eğitim içeriğine ilişkin bilgilere de linkten ulaşabilirsiniz:

https://bit.ly/2BzH2No

Programa katılmaya hak kazanan katılımcılara e-posta yolu ile bilgi verilecek, programın gerçekleşeceği platforma girişe ilişkin talimatlar aynı e-postada katılımcılar ile paylaşılacaktır.
Eğitime katılım ücretsiz olup eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecektir. Sertifika almaya hak kazanmak için eğitim değerlendirme formunu doldurmuş olmak gerekmektedir. Sertifikalar, katılımcılara posta yoluyla gönderilecektir. (Sertifikaların tarafınıza ulaştırılması için elektronik kayıt formunda yer alan “adres” kısmını eksiksiz doldurunuz).
Bilgi ve iletişim için:
ppkb@ika.org.tr
0(342) 231 07 01/170

Üretim Süreçlerinde Kaynak Verimliliği Eğitimi