Haberler

TOBB ve Trendyol’un KOBİ Destek Programı Başlıyor

  • 20.07.2020
  • kilistso

Sayın Üyemiz;

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gelen yazıda;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Trendyol işbirliğinde, “Trendyol’da İşini Büyüt KOBİ Destek Programı”nın başlatıldığı belirtilmektedir.

Bahse konu program ile Odamıza üye kuruluşların Trendyol’da avantajlı koşullarda kendi bünyelerindeki veya üretimini yaptıkları malların satışa başlamasının amaçlandığı ifade edilmektedir.

Program kapsamında, üyelerimizin ürettiği veya satışını düşündükleri malları Trendyol üzerinden komisyonsuz satabileceği, bir ay boyunca 30.000 TL’ye kadar sıfır komisyonla satış yapabileceği belirtilmektedir.

Destekten sadece Trendyol’da ilk defa satıcı olma başvurusu yapacak KOBİ’lerin faydalanabileceği ifade edilmektedir. Destek kapsamında tüm ürün gruplarında 4 Ağustos'a kadar yapılan tüm satışlarda ödeme vadesi 14 gün olacaktır. Destekten faydalanmak için 8 Temmuz- 24 Temmuz tarihleri arasında başvurular https://partner.trendyol.com/onboarding/satici-formu  üzerinden gerçekleştirilecektir. Formda "Referans Kodu" alanına “00-00-081” yazılması gerekmektedir.

Trendyol üzerinden satış arttırmanın püf noktalarının anlatılacağı ücretsiz eğitimlerin verileceği ve eğitimlerde e-ticaret ekosistemi, Trendyol'un tedarikçilerine sağladığı faydalar ve destek programına nasıl başvurulacağının anlatılacağı belirtilmektedir.

Bu kapsamda, başvuru detaylarının yer aldığı sunum ekte yer almakta olup, sorularınız için 0850 258 58 00 ile 0850 302 28 46 numaralı satıcı destek hattı ve tobb@trendyol.com adresi ile iletişime geçilebilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

trendyol (39.5 KB)
TOBB ve Trendyol’un  KOBİ Destek Programı Başlıyor