Haberler

23
GTO VE KİTSO'DAN ORTAK PROJE SÖZÜ

 Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı, Meclis Başkanı Ökkaş Karcıve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Gaziantep Ticaret Odası’nı ziyaret etti. 

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarına ve Yönetim Kurulu üyelerine nazik ziyaretlerden dolayı teşekkür eden Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Odalar arası işbirliğinin önemine vurgu yaparak Gaziantep ve Kilis’in yararına olacak bütün çalışmalarda işbirliği yapmaya devam edeceklerini belirttiler.

[Devamını oku...]

23
KİLİS TİCARET VE SANAYİ ODASI HAYIRLI OLSUN DEDİ

 Gaziantep ile Kilis’in kardeş şehirler olduğunu kaydeden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, birlikte gerçekleştirilen Şahinbey-Polateli OSB’nin Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı, Meclis Başkanı Ökkaş Karcı, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette bir konuşma yapan Ünverdi, her iki odanın büyük çaba gösterdiği projenin Türkiye için güzel bir eser olacağını belirterek, “Önümüzdeki dönemde de ilgili bakanlıklarla görüşmelerimizi sürdürerek projeyi devam ettireceğiz” dedi.

Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’nde (GSO-MEM) verilen eğitimler hakkında KİTSO üyelerini bilgilendiren Ünverdi, Kilisli sanayici ve işadamlarının istihdam noktasında buradan faydalanabileceklerini dile getirdi.

[Devamını oku...]

13
DESTAN YÜREKLE YAZILDI...

Şehitlerimizi ve Gazilerimizi Rahmet Minnet ve Şükranla Anıyoruz....

[Devamını oku...]

03
Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimi Aday Listesi
                         ...

[Devamını oku...]

03
                           ...

[Devamını oku...]

03
Food İstanbul 2018 ve Worldfood İstanbul 2018 Fuarı

 05 Eylül 2018-08 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak olan Food İstanbul 2018 ve Worldfood İstanbul 2018 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 54İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son